BUJ

01.

Vai var pārbaudīt ūdens skaitītāju?

Nē, dzīvokļu ūdens skaitītāju pārbaudi vairs neveicam.
02.

Kas būtu nepieciešams, lai nodotu mērierīces?

Rekvizīti rēķinam, kontakttālrunis, e-pasts. Kalibrēšanas pieteikums, ja ir kādi speciāli kalibrēšanas punkti vai nosacījumi, pieteikuma veidlapa atrodama mūsu mājaslapas sadaļā http://www.lnmc.lv/images/V.05.pieteikums.pdf
03.

Vai var nosūtīt iekārtas ar kurjera starpniecību?

Jā var, izmantot jebkura veida kurjera pakalpojumus, izņemot pakomātu. Lūdzu pievienojiet kontaktinformāciju un rekvizītus. (Atpakaļ sūtīšanu arī organizē klients)
04.

Kādi ir izpildes termiņi?

Standarta izpildes laiks 5 darba dienas, steidzamības gadījumā 2 darba dienas ar 50% piemaksu. Izņēmumi – higrometri ar termiņu 8 darba dienas, kā arī taksometra skaitītāju, ātruma kontroles mērierīču verificēšana un cauruļvadu kalibrēšana ar izpildes termiņu pēc vienošanās, atbilstoši LNMC tehnisko un cilvēkresursu kapacitātei.
05.

Vai tiek veikts mēraparātu remonts?

Nē, remonta darbus LNMC neveic. Visa veida ierīces ir jānodod pilnā darba kārtībā, ar jaunām vai uzlādētām baterijām, nesaplēstiem korpusiem, nesaplēstiem vadiem u.t.t..
06.

Vai jums ir pārdošanā termometri un manometri?

Nē, ar mērīšanas līdzekļu tirdzniecību LNMC nenodarbojas.
07.

Vai var veikt apmaksu uz vietas?

Jā, var veikt apmaksu, norēķinoties gan ar skaidru naudu, gan ar maksājuma karti.
08.

Vai ir kur novietot auto?

Jā, klientiem stāvvieta līdz 1 h.
09.

Vai ir pusdienas pārtraukums?

Nē, pārtraukuma nav, mērīšanas līdzekļus var nodot un saņemt katru darba dienu no 8:30- 17:00.
10.

Vai varat atbraukt pakaļ klienta mērlīdzeklim?

Jā, LNMC var nodrošināt Jūsu mērīšanas līdzekļu nogādāšanu uz un no kalibrēšanas/verificēšanas vietas, kā arī veikt atsevišķu mērīšanas līdzekļu pārbaudi to atrašanās vietā. Lai uzzinātu savas iespējas par mērīšanas līdzekļu loģistiku un/vai to pārbaudi, lūdzam Jūs zvanīt +371 26483110.
©2024 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Latvijas nacionālais metroloģijas centrs". Visas tiesības aizsargātas.

Meklēt

Lai nodrošinātu vislabāko www.lnmc.lv interneta lapas darbību, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja turpini izmantot šo interneta lapu, tu piekrīti lietot mūsu sīkdatnes. Lai iepazītos vairāk par mūsu izmantotajām sīkdatnēm vai kā izdzēst sīkdatnes, spiediet šeit sīkdatņu (cookies) izmantošana.

  Piekrītu izmantot sīkdatnes.